in , , , , ,

CoolCool BayıldımBayıldım ÜzüldümÜzüldüm ŞaştımŞaştım SinirlendimSinirlendim Sesli GüldümSesli Güldüm TepkisizTepkisiz

Motivasyon 1 – TYT Matematik Yaz Kampı

Bir öğretmen de tıpkı siz öğrenciler gibidir aslında. Günlük koşuşturmacalar ve yapması gereken işler. Güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler.

Motivasyon / Vlog Videosu

Herkese Merhaba. TYT çalışma programında 1 haftayı geride bıraktık. Kopmalar olmaması için bir motivasyon konuşması şart. Biz öğretmenler de siz öğrenciler gibiyiz aslında, günlük hayat koşuşturması içerisinde yapmamız gereken işler var. Vlog tadında bu videonun sizlere fikir vermesi dileğiyle, iyi çalışmalar iyi tatiller.

Yazın TYT matematik çalışma programımız hazır. 49 günde TYT matematiği bitiriyoruz. Kapı komşum Mendebur Lemur ve Harun Sama youtube video izlenme arttırma yöntemleriyle / taktikleriyle hazırladığım 49 Günde TYT Matematik çalışma programı karşınızda.
– Programı pdf olarak indirmek için https://ogrenciburada.com
– KAMP-TYT Başlangıç Tarihi: 01 Temmuz 2018
– KAMP-TYT Bitiş Tarihi: 18 Ağustos 2018
– Çalışma programının çok yoğun olmamasının sebebi gün içerisinde matematik haricinde de çalışmanız gereken derslerin olmasıdır.
– Deneme sınavları ve yeni eklenecek olan tüm videoların pdf dökümanları https://ogrenciburada.com sitesinden indirilebilir.
– Çalışma programına dileyen arkadaşlar istedikleri tarihlerde başlayabilirler. Ancak okullardaki kursların ve kurs merkezlerinin derslere başlangıç tarihleri göz önüne alındığında verilen planın uygulanması daha doğru olacaktır.
Rehber Matematik

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

comments

Tatilde ne yapmalı? İşte tatilde yapılabilecek en güzel şeyler..

10-11.Gün – TYT Matematik Yaz Kampı